شروع اسمکدان این هفته با صحبت های جنرال منجر ، ویکی گررو همراه هست. تصویر ویکی گررو از تلویزیون ورزشگاه به نمایش درمیاد و صحبت های خودش رو شروع میکنه و از اتفاقاتی که برای خودش و ادج افتاده عذر خواهی میکنه. همچنین اون یک مسابقه ی WWE Championship Scramble هم برای آنفورگیون ثبت میکنه و میگه که شرکت کنندگان این مسابقه امشب مشخص خواهند شد.
 

مسابقه ی اول :: ناتایلا در برابر ماریا

این مسابقه ی نسبتا کوتاه داشت به نفع ماریا پیش میرفت که مریس در بازی دخالت کرد و بازی با دی کیو (به دستور داور) به نفع ماریا به پایان رسید. مریس اومده بود تا شکستگی دماغ خودش رو جبران کنه (اتفاقی که دو هفته ی پیش برای افتاده بود) ولی بلافاصله قهرمان دیواس ، میشل مک کول هم در درگیری دخالت کرد و مریس و ناتالیا رینگ رو ترک کردند (در حالی که ماریا در رینگ افتاده بود).

  

مسابقه ی دوم :: بتل رویال ۱۰ نفره (انتخابی WWE Championship Scramble)

شرکت کنندگان :: برایان کندریک ، کرت هاکینز ، زک رایدر ، ولادیمر کوزلاو ، آرماندو استرادا ، جیمی وانگ یانگ ، فوناکی ، سوپر کریزی ، اسکاتی گلدمن و رایان برادک

در این بازی بیگ شو بیرون از رینگ بود و مسابقه رو تماشا میکرد. مسابقه ای که تقریبا تمام شرکت کنندگاه اون سبک وزن بودند و هیچ کدوم در حد WWE Champion نبودند. در پایان بازی بیگ شو به رینگ اومد و همرو به بیرون انداخت. موقعی که خواست کندریک رو به بیرون بندازه ، ازکیل بادی گارد کندریک اونو میگیره و نمیذاره به زمین بخورد کنه و بیگ شو هم متوجه این موضوع نمیشه و رینگ رو ترک میکنه و کندریک به رینگ برمیگرده و داور بازی رو به نفع کندریک به پایان میرسونه.

برنده و حریف تریپل اچ در آنفورگیون: برایان کندریک

مسابقه ی سوم :: فستس در برابر ام وی پی (انتخابی WWE Championship Scramble)

این مسابقه داشت به نفع فستس پیش میرفت و جسی (پارتنر فستس) هم بازی رو بیرون رینگ دنبال میکرد اما ام وی پی به جسی حمله کرد و فستس هم به دنبالش رفت و ام وی پی به رینگ برگشت و تونست بازی با Countout به نفع خودش به پایان برسونه. در پایان بازی فستس به رینگ میاد و شروع میکنه ام وی پی رو نگاه کردن ، ام وی پی هم با یک بیگ بوت فستس رو به بیرون رینگ میندازه و رینگ رو ترک میکنه.

برنده و حریف تریپل اچ در آنفورگیون: ام وی پی

مسابقه ی چهارم :: قهرمان ایالات متحده ، شلتون بنجامین برابر فینلی (انتخابی WWE Championship Scramble)

این بازی تا جایی ادامه پیدا کرد که فینلی بر بازی مسلط شده بود و هورزووگل هم از بیرون رینگ داشت بازی رو دنبال میکرد ؛ در همین لحظه مایک ناکس وارد میشه و هورنزووگل رو از پشت میگیره و فینلی حواسط به ناکس پرت میشه و شلتون بنجامین هم از فرصت استفاده میکنه و فینیشر خودش رو بر روی فینلی اجرا میکنه و برنده ی این بازی میشه. بعد از اتمام مسابقه ناکس به رینگ میاد و به فینلی حمله میکنه و بهش بیگ بوت میزنه و رینگ رو ترک میکنه.

برنده و حریف تریپل اچ در آنفورگیون: قهرمان ایالات متحده ، شلتون بنجامین

مسابقه ی پنجم :: جف هاردی در برابر گریت کالی

این بازی تا جایی ادامه پیدا کرد که جف هاردی توایست آف فیت رو بر روی گریت کالی اجرا میکنه اما به نتیجه ای نمیرسه. تریپل اچ که بازی رو از کنار میز گزارشگر ها دنبال میکرد با منجر کالی ، رنجن سینگ درگیر میشه و اونو میزنه و کالی هم سرشو از بالای رینگ به طرف تریپل اچ دراز میکنه و تریپل اچ هم با صندلی ضربه ای به کالی میزنه و پشت سرش هم جف هاردی سوانتان بمب رو روی کالی اجرا میکنه و برنده ی این نبر یک طرفه میشه.

برنده و حریف تریپل اچ در آنفورگیون: جف هاردی

تریپل اچ همراه با کمربندش به رینگ میاد و درباره ی خودش و مسابقه ی خودش در آنفورگیون صحبت میکنه اما بعد از چند دقیقه کنی دایکسترا وارد میشه و شروع میکنه به صحبت کردن. کنی در حال معرفی کردن خودش برای تریپل اچ بود که تریپل اچ بهش Pedigree میزنه و رینگ رو ترک میکنه.


 

پایان اسمکدان این هفته با ورود آندرتیکر همراه هست در حالی که لا فامیلیا در رینک ایستادند و منتظر اون هستند. تیکر به رینگ میاد و ویکی شروع به صحبت میکنه از تیکر طلب بخشش میکنه. تیکر هم میکروفون رو از ویکی میگیره و درخواستش رو رد میکنه و با لا فامیلیا درگیر میشه. تیکر همه ی اعضای لا فامیلیا رو نقش بر زمین میکنه اما بم نیلی از پشت میاد و تیکر رو میزنه و رایدر ، هاکینز و نیلی تیکر رو میگیرن و چاوو میخواد با صندلی تیکر رو بزنه اما تیکر بهش بیگ بوت میزه و اونو همراه با بم نیلی به بیرون رینگ میندازه و به هاکینز و رایدر چک اسلم میزنه. ضمن اینکه ویکی گررو هم لحظاتی قبل رینگ رو ترک کرده بود و تیکر نتونست به ویکی آسیبی برسونه.

 

به این ترتیب اسمکدان این هفته هم با درگیری تیکر و لا فامیلیا به پایان رسید. باید ببینیم که جنرال منجر اسمکدان ، ویکی گررو چه تصمیمی برای آنفورگیون میگیره و حریف (یا حریفان) آندرتیکر در آنفورگیون ۲۰۰۸ چه کسی میتونه باشه. ضمن اینکه در آنفورگیون تریپل اچ در یک مسابقه ی چمپینشیپ اسکرمبل از قهرمانی خودش برابر ام وی پی ، جف هاردی ، کندریک و بنجامین دفاع خواهد کرد.

دانلودعکس ها