خبار راو هجدهم آگوست ۲۰۰۸ به طور زنده:


شروع راو این هفته با ورود کریس جریکو همراه هست. کسی که دیشب در سامراسلم ، به طور تصادفی منجر به مصدومیت زن شان مایکلز شد. جریکو با کت شلوار به رینگ میاد و شروع به صحبت میکنه. جریکو میگه که اتفاقی که دیشب در سامراسلم افتاد بهش مربوط نمیشه و شان مایکلز مقصر اصلیه سپس ویدیویی از اتفاقات شب قبل پخش میشه. بعد از کمی صحبت از سوی جریکو درباره ی حضور شان در سامراسلم ، اون باز هم حرف های گذشته ی خودش رو تکرار میکنه و میگه که دوران شان مایکلز به سر رسیده. بعد از کمی صحبت کریس جریکو رینگ رو در میان سرو صدای مردم که ناشی از اعتراض اونها به جریکو بود ، ترک میکنه.

مسابقه ی اول :: باتیستا در برابر پاول برچل

این مسابقه ی کوتاه تا جایی ادامه پیدا کرد که باتیستا بر بازی مسلط شد و تونست بعد از زدن یک اسپیر ، یک اسپاین باستر و سرانجام یک باتیستا بمب سنگین ، حریف خودش پاول برچل رو پین فال کنه و برنده ی این بازی بشه.

برنده: باتیستا

به بک استیج میریم. مایک ادملی و ادی کالن (برادر کارلیتو) در بک استیج حضور دارند. جان سینا به جمعشون اضافه میشه و بدون هیچ صحبتی مسیرش رو ادامه میده و باتیستا رو میبینه. باتیستا بعد از اتمام مسابقه ی خودش تازه به بک استیج اومده. سینا به باتیستا میگه که مسابقه ی دیشب عالی بود و مبارز بهتر ، برنده شد. باتیستا هم از سینا تشکر میکنه و سینا بهش میگه اما اون دیشب بود و صحنه رو ترک میکنه.
 

مسابقه ی دوم :: جیلیان و کتی لی در برابر میکی جیمز و کلی کلی

این مسابقه ی نسبتا طولانی تا جایی ادامه پیدا کرد که کلی کلی و جیلیان هر دو به بیرون رینگ میفتند و کتی لی و قهرمان سابق زنان ، میکی جیمز در رینگ میمونند. میکی جیمز با زدن یک دی دی تی به کتی لی و پین فال اون تونست تگ تیم خودش رو در این مسابقه ، پیروز کنه.

برنده: میکی جیمز و کلی کلی

مایکل کول اعلام میکنه که یک بازی توسط جنرال منجر راو ، مایک ادملی برای امشب به ثبت رسیده که طی اون جان سینا باید در یک نبرد هندیکپ ۲ به ۱ به مصاف قهرمانان تگ تیم جهان ، کودی رودز و تد دیبیاسی بره.
 

مسابقه ی سوم :: جی بی ال در برابر جیمی نوبل

در این مسابقه ی کاملا یک طرفه ، جی بی ال بر بازی مسلط بود و تونست بعد از زدن سه تا کلوزلاین فرام هل ، حریف خودش جیمی نوبل رو پین فال کنه. جی بی ال در این بازی فرصت های زیادی برای پین فال نوبل داشت اما این کار رو انجام نداد و به همین دلیل داور مسابقه بازی رو خاتمه داد و لیلیان گارسیا اعلام کرد که برنده ی این مسابقه جی بی ال هست. بعد از اتمام مسابقه داور به وضعیت جیمی نوبلی رسیدگی کرد که نقش بر زمین شده بود و نمیتونست از جاش بلند شه. جی بی ال هم به نوبل نگاهی کرد و رینگ رو ترک کرد. به این ترتیب این مسابقه به دستور داور بازی به نفع جی بی ال به پایان رسید.

برنده: جی بی ال

بعد از اتمام این بازی و پخش چند کامرشال ، مایک ادملی به صحنه میاد و اعلام میکنه که امشب قهرمان سنگین وزن ، سی ام پانک به مصاف کریس جریکو خواهد رفت. اما ادملی یک اعلامیه ی دیگه هم برای شین مکمن و استفانی مکمن داره. اون اعلام میکنه که در آنفورگیوون پنج سوپراستار منجمله سی ام پانک در یک مسابقه ی بیست دقیقه ای با هم رقابت میکنند. در این بازی بعد از شروع مسابقه ، هر سوپراستاری میتونه هر یک از حریفان خودش رو پین فال یا سابمیشن کنه و کسی که این کار رو انجام بده قهرمان سنگین وزن میشه و این قهرمانی رو تا پین فال یا سابمیشن بعدی خفظ میکنه. کسی که بعد از اتمام ۲۰ دقیقه قهرمان باشه ، قهرمانی رو با خودش به خونه میبره. همچنین اون اعلام میکنه که شرکت کنندگان این مسابقه قهرمانی سنگین وزن ، سی ام پانک ، باتیستا ، کین ، جان سینا و جی بی ال هستند. در پایان هم ادملی میگه که اسم این مسابقه " Championship Scramble " یا همون تلاش قهرمانی هست.
 

مسابقه ی چهارم :: هندیکپ مچ ۲ به ۱

                           :: جان سینا در برابر قهرمانان تگ تیم جهان ، کودی رودز و تد دیبیاسی

این مسابقه تا جایی ادامه پیدا میکنه که جان سینا بر بازی مسلط شده و فایو ناکل شافل رو روی تد دیباسی اجرا میکنه و آماده میشه برای اجرای اف یو ؛ جان سینا یک کودی رودز رو میندازه و تد دیبیاسی رو میزنه و پشت سرش اس تی اف یو رو کودی اجرا میکنه و کودی رودز هم سریع گیو آپ میشه و به این ترتیب جان سینا میتونه این مسابقه رو با سابمیشن به نفع خودش به پایان برسونه.

برنده: جان سینا

به بک استیج میریم. تاد گرشام مصاحبه ای رو با قهرمان سنگین وزن ، سی ام پانک ترتیب داده. پانک شروع به صحبت میکنه و درباره ی مسابقه ی امشبش حرف میزنه و اشاره میکنه که به Home Town خودش ، شیکاگو اومده و امشب کریس جریکو رو شکست خواهد داد.
 

مسابقه ی پنجم :: قهرمان بین قاره ای ، سنتینو مارلا در برابر دی لو براون

سنتینو به همراه قهرمان جدید زنان ، بث فینکس به رینگ میاد. بعد از ورود دی لو براون ، کوفی کینگستون هم وارد میشه و به سمت میز گزارشگر ها میره و اونجا میشینه. بازی شروع میشه و دو سوپراستار با هم درگیر میشن. بازی داشت ادامه پیدا میکرد که بث فینکس به رینگ میاد و سر راو دی لو براون قرار میگیره و باهاش درگیر میشه و داور هم بازی رو با دی کیو به نفع دی لو براون خاتمه میده. بعد از اتمام کار دی لو براون سنتینو رو با یک بادی دراپ مورد حمله قرار میده و سنتینو به بیرون رینگ میفته و اونجا هم کوفی کینگستون ، سنیتنو رو میزنه. بعد هم بث فینکس به کمک سنتینو میاد و صحنه رو ترک میکنند.

برنده: دی لو براون (با دی کیو)

به بک استیج میریم. کین داره خودشو آماده میکنه که به رینگ بیاد. کین با موزیک ورودی جدید خودش به رینگ میاد. یک کلیپ از اتفاقات هفته ی گذشته و ماسکی که کین از کیسه ی خودش در آورد پخش میشه. در حالی که همه جا رو نور قرمز فردا گرفته کین شروع به صحبت میکنه. کین میگه که همه ی مردم از اتفاقی که هفته ی گذشته افتاد تعجب زده شدند. کین ادامه میده و میگه که حمل این کیسه بهش احساس خوبه میده و میگه که ری میستریو به مدت شش هفته دیده نشده. کین میگه از ری خوشش نمیاد و از مردمی که ری رو دوست دارن هم خوشش نمیاد. کین اعلام میکنه که شش هفته ی پیش در پاکینگ به ری میستریو حمله کرده اما اونو زنده گذاشته. سپس باز هم جمله ی خودش رو میگه: ?Is He Alive ? or He Is Dead و میخنده. در همین لحظه موزیک باتیستا پخش میشه و باتیستا به رینگ میاد و با کین درگیر میشه و بهش اسپیر میزنه اما یک چک اسلم میخوره و کین رینگ رو ترک میکنه در حالی که باتیستا در رینگ هست و سعی داره بلند شه و همینطور موزیک جدید کین هم در حال پخش هست.

مسابقه ی ششم :: قهرمان سنگین وزن ، سی ام پانک در برابر کریس جریکو

این مسابقه در حالی برگزار میشه که سی ام پانک در شهر خودش (شیکاگو) هست و طرفداران زیادی رو در ورزشگاه داره. اوایل مسابقه پانک بهتر کار میکنه و چند کیک به جریکو میزنه اما جریکو به بازی برمیگرده. به نظر میرسه مسابقه ی کوتاهی رو شاهد خواهیم بود چون هر دو سوپراستار دارن با تمام توان مبارزه میکنند. بازی تا جایی ادامه پیدا میکنه که سی ام پانک میبره برای اجرای GTS اما جریکو اجازه نمیده و والز آف جریکو رو روی پانک اجرا میکنه و داور هم میره پانک رو برای سابمیشن چک کنه. پانک بالاخره خودشو به بند رینگ میرسونه. لنس کید کنار رینگ هست. پانک میره که جی تی اس بزنه اما جریکو بهش اجازه نمیده. پانک چند ضربه با زانو به سر جریکو وارد میکنه و منتظر میمونه تا جریکو بلند شه و تا جی تی اس رو اجرا کنه اما لنس کید دخالت میکنه و حواس پانک رو پرت میکنه و جریکو از فرصت استفاده میکنه و کد برکر رو اجرا میکنه و بلافاصله پانک رو کاور میکنه و موفق میشه بازی رو به نفع خودش به پایان برسونه. اگر این بازی بر سر قهرمانی سنگین وزن بود ، کریس جریکو قهرمانی رو از آن خودش میکرد.

برنده: کریس جریکو